Kredyt bez BIK

Znajdź najtańszy kredyt gotówkowy dla siebie; weź pożyczkę konsumpcyjną na dowolny cel.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Kredyt bez BIK

Postautor: Tallariel » 3 cze 2016, o 12:04

Cześć, szukam jakiejś instytucji pozabankowej, która udziela kredytów. Chodzi mi o coś bezpiecznego i pewnego, nie jakąś chwilówkę z ogromnymi odsetkami. Znalazłam coś takiego janvest.pl, istnieją ponad 15 lat na rynku, więc to już o czymś świadczy. Kolega brał od nich kredyt i był zadowolony, dało się nawet dogadać, jak miał chwilowe kłopoty ze spłatą. Co o tym sądzicie?
Tallariel

Re: Kredyt bez BIK

Postautor: teolog » 18 paź 2016, o 16:33

Jak bez BIK, to pierwsze co mi przychodzi do głowy, to Provident. Bez żadnych zabezpieczeń (bez zastawu, bez hipoteki). Profi Credit też jest ponoć "bez BIK" ale ponoć trzy razy droższy od Provident... O tej firmie o której piszesz, to nie słyszałem.
teolog

Postautor: tomaszmak24 » 9 gru 2016, o 15:05

Sprawdź oferte na yousave.pl maja kilka ciekawych ofert bez bik. Do tego odrazu mozesz porównac oferty poprzez porównywarke co tez napewno ułatwi znalezienie odpowiedniej oferty, wiec mysle ze warto. :)
tomaszmak24

Postautor: Martyna » 8 lut 2017, o 16:43

Jeżeli szukasz jak najbardziej zaufanego miejsca, to dobrym wyjściem jest dla Ciebie skorzystanie z pomocy dostępnej pod adresem direct.money.pl/pozyczkipozabankowe/. Tutaj można wybrać coś bezpiecznego, co nie przysporzy niepotrzebnych problemów. Na szczęście rzetelnych placówek, które zajmują się udzielaniem kredytów bez weryfikacji w BIK jest dzisiaj całkiem sporo.
Martyna

Wróć do Kredyty i pożyczki gotówkowe