Kredyt 123 opinie o biurze pośrednictwa kredytowego?

Znajdź najtańszy kredyt gotówkowy dla siebie; weź pożyczkę konsumpcyjną na dowolny cel.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Kredyt 123 opinie o biurze pośrednictwa kredytowego?

Postautor: bitbas » 30 mar 2016, o 12:19

Potrzebuję zaciągnąć kredyt, a w związku z tym, że prowadzę działalność gospodarczą nie mam czasu biegać po bankach i szukać najkorzystniejszej oferty. Znalazłem kredyt 123 - może ktoś wcześniej korzystał już z ich usług?
bitbas

Re: Kredyt 123 opinie o biurze pośrednictwa kredytowego?

Postautor: lasocki » 31 mar 2016, o 10:46

Jest to dosyć znane biuro pośrednictwa finansowego. I jak każde tego typu biuro zajmują się pomocą w znalezieniu tego najbardziej optymalnego kredytu gotówkowego, hipotecznego, konsolidacyjnego czy kredytów typu chwilówka.
Szczególnie jeżeli chodzi o te ostatnie warto zasięgnąć opinii kogoś z branży, bo ich realne stopy oprocentowania bywają bardzo duże.
lasocki

Re: Kredyt 123 opinie o biurze pośrednictwa kredytowego?

Postautor: zgredzik » 1 kwie 2016, o 10:19

Mają kompetentnych doradców. Zawsze uważałem, że nie ważny jest szyld czy baner a osoba do której trafisz.
A jak masz wątpliwości, to skorzystać zawsze warto. Szczególnie, że to nic nie kosztuje. Czegoś zawsze się dowiesz, zweryfikujesz oferty z innych miejsc.
zgredzik

Wróć do Kredyty i pożyczki gotówkowe