Konto w ING czy warto założyć ?

Opinie, oceny i porady klientów na temat ING Banku Śląskiego.

Konto w ING czy warto założyć ?

Postautor: tomek » 16 paź 2013, o 20:38

Znajomi polecają mi założyć konto w ing. Szukam rachunku dla siebie i nie wiem czy warto wybrać ten bank ?
tomek

Re: Konto w ING czy warto założyć ?

Postautor: gold » 17 paź 2013, o 19:02

Uważam że warto, ING Bank Śląski ma dobre konto i do tego cały szereg innych atrakcyjnych produktów jak konta oszczędnościowe, walutowe, kredyty i pożyczki, itd.
Na plus jest obecność stacjonarnych placówek choć taniej i szybciej na pewno będzie założyć i zarządzać tym kontem przez internet.
gold

Postautor: witek » 18 kwie 2014, o 18:45

Chciałbym się dowiedzieć czy posiadając konto internetowe Direct w ING Banku Śląskim jest obowiązek przelewania na konto wynagrodzenia lub określonej kwoty co miesiąc?
Czy po założeniu konta przez internet i podpisaniu dokumentów które dostarczy kurier trzeba fatygować się osobiście do placówki?
witek

Postautor: gold » 19 kwie 2014, o 17:17

Nie ma obowiązku przelewania na to konto wynagrodzenia.
Nie trzeba udawać się do placówki, kurier za darmo odwozi kopie umowy do ING Banku. Zwykle już po kilku dniach przychodzi pocztą bezpłatnie karta do konta.
gold

Postautor: dtm8600 » 6 gru 2015, o 22:12

ING ma swoje wady i zalety. Minus za opłaty w oddziałach, których uniknąć mogę tylko wykonując przelewy i inne operacje przez internet. Ale plusy też ma.
dtm8600

Wróć do ING Bank Śląski