Konto studenckie w jakim banku?

Ogólne dyskusje i wymiana informacji na temat banków, kont, kredytów i innych produktów finansowych. Opinie klientów na forum bankowym.

Konto studenckie w jakim banku?

Postautor: kendlo » 3 maja 2015, o 15:20

Jaki bank polecicie na konto studenckie dla osoby która studiuje i ma nieregularne dochody? Doradźcie mi jaki bank wybrać?
kendlo

Re: Konto studenckie w jakim banku?

Postautor: gold » 19 maja 2015, o 00:38

Napisz jakie masz dochody orientacyjnie i ile miesięcznie wydajesz kartą. Wtedy będzie można doradzić coś w Twojej kwestii dostosowując parametry konta do Twoich oczekiwań.
gold

Postautor: Zloty1 » 2 lip 2015, o 17:18

Bezwarunkowo darmowe w chwili obecnej jest tylko konto w Banku Smart (0 zł za konto, kartę, bankomaty, przelewy) :D

W innych bankach pojawiają się jakieś warunki (min. liczba płatności kartą albo min. wydana kwota). Bywają to proste zasady jak Konto 360 Student w Millennium (jedna płatność kartą miesięcznie) ale bywają też bardziej śrubowane :shock:
Zloty1

Postautor: tomaszmak24 » 22 gru 2015, o 09:07

W wiekszosci banków konto jest w jakims sposob płatne , a jak nie jest to pewnie bedzie. Ja od samego poczatku mam konto w mbanku i jestem zadowolony. Skorzystaj z yousave.pl aby porównać oferte kont.
tomaszmak24

Wróć do Banki i finanse – Forum ogólne: opinie, porady, komentarze