Konto dla studentki

Ogólne dyskusje i wymiana informacji na temat banków, kont, kredytów i innych produktów finansowych. Opinie klientów na forum bankowym.

Konto dla studentki

Postautor: HelgaWomza » 19 lut 2015, o 21:07

Koleżanka jest studentką i szuka konta osobistego, najlepiej z jak najniższymi opłatami. Polećcie coś, bo nie wiem co jej doradzić i jaki bank wybrać?
HelgaWomza

Re: Konto dla studentki

Postautor: gold » 22 lut 2015, o 11:17

Kwestia czy używa karty i ile nią wydaje miesięcznie. Polecam rozejrzeć się wśród TMUB, ING, mBanku, Inteligo. Choć na obecną chwilę w jej przypadku polecał bym T-Mobile Usługi Bankowe.
gold

Postautor: Puszcz » 23 lut 2015, o 16:55

A ja polecam konto dla młodych w pkobp. Idę do sklepu płace karta 5 razy (czasami udaje mi się to w ciągu jednego dnia) i wszystko jest za darmo: konto, karta i bankomaty na całym świecie. Mają też intuicyjny serwis i wpąłtomaty, więc nie trzeba chodzić do oddziałów, ale jakby co to są wszędzie. Szukałem w wielu bankach, ale dla mnie to najlepsza oferta dla studenta
Puszcz

Postautor: widoro » 20 mar 2015, o 13:51

Moim zdaniem przed podjęciem ostatecznej decyzji powinniśmy zajrzeć do rankingom. Następnie przyjrzeć się regulaminom tych najlepszych. Nie zapominajmy o tym, że otwarte konto w banku nie tak łatwo zamknąć.
widoro

Wróć do Banki i finanse – Forum ogólne: opinie, porady, komentarze