Konto Direct ING opinie użytkowników

Opinie, oceny i porady klientów na temat ING Banku Śląskiego.

Re: Konto Direct ING opinie użytkowników

Postautor: boss » 2 mar 2015, o 19:59

adamo pisze:Witam wszystkich forumowiczów. Jestem tutaj nowy i mam pytanie. W jaki sposób mogę wpłacić gotówkę na konto osobiste w ING? Tylko w oddziałach mojego banku?

Możesz za darmo wpłacić także w wpłatomatach ING.
Ostatecznie w oddziale innego banku albo na poczcie ale to już wiąże się z opłatą.
boss
Administrator

Postautor: kama » 22 mar 2015, o 22:17

Moim zdaniem bank ing ma bardzo dobrą aplikację mobilną. Samo konto nie nadaje się na dodatkowy rachunek (trzeba wydać kartą min 300zł miesięcznie) ale jako podstawowe konto sprawdza się w moim przypadku dość dobrze.
kama

Postautor: nurekk » 2 lip 2015, o 01:56

Bardzo dobre konto z dopracowanym systemem transakcyjnym. Dla mnie jedno z lepszych obecnie. Minus to ta oplata za karte
nurekk

Postautor: gold » 5 lip 2015, o 12:07

nurekk pisze:Bardzo dobre konto z dopracowanym systemem transakcyjnym. Dla mnie jedno z lepszych obecnie. Minus to ta oplata za karte

Opłaty za kartę można uniknąć, trzeba wydać nią min 300zł miesięcznie.
gold

Postautor: tomaszmak24 » 1 lis 2015, o 00:50

Szukałem opini na temat tego konta i z tego co czytałem na Yousave.pl to ludzie wypowiadali się raczej pozytywnie.
tomaszmak24

Postautor: hankaz » 1 sie 2017, o 22:01

Dla osób w wieku 13-18 lat karta jest darmowa
http://bankowe-konta.info/konto/ing-bank-slaski/
Dawniej konto bankowe mogła posiadać tylko i wyłącznie osoba dorosła, w dzisiejszych czasach aby mieć konto bankowe wystarczy posiadać 13 lat, tak, banki oferują założenie konta bankowego nawet dla osób nieletnich, koniecznie musicie się o tym przekonać.
Jak sam pewnie wiesz, żyjemy w świecie, który jest bardzo rozwinięty, mamy samochody, komputery, telefony czy też telewizory, oprócz tego mamy możliwość założenia własnego konta bankowego. Według mnie, każdy z nas powinien mieć własne konto w banku
hankaz

Poprzednia

Wróć do ING Bank Śląski