Konto Direct ING opinie internautów szukam

Opinie, oceny i porady klientów na temat ING Banku Śląskiego.

Konto Direct ING opinie internautów szukam

Postautor: tomek » 16 paź 2013, o 20:41

Poszukuję opinii internautów o koncie direct w ing banku śląskim. Będę wdzięczny za wszelkie, opinie, oceny i sugestie odnośnie zalet i wad tego konta.
Wiem że wielu forumowiczów może mieć konto w ING, więc liczę że ktoś się podzieli informacjami. :)
tomek

Re: Konto Direct ING opinie internautów szukam

Postautor: boss » 18 paź 2013, o 13:24

Wątek opinii o koncie w ING jest już na forum.
boss
Administrator

Postautor: norbi » 20 lut 2015, o 15:35

T forum finansowe więc uważam że najdziesz tutaj wsparcie oraz recenzje produktów, które Cię interesują. To ja dodam własną opinię i link do strony gdzie gromadzę opinie klientów o ING Banku Śląskim http://bankuje.pl/bank-ing-opinie/ Mam konto Direct od 2 lat i jako podstawowy rachunek mogę polecić, na dodatkowe konto się raczej nie nadaje, ponieważ wymaga transakcji bezgotówkowych kartą jeżeli chcemy z niej korzystać. Opłaty są niskie i większości z nich da się uniknąć. ING jest bankiem, który rozwinął nie tylko sieć oddziałów, ale również bankowości mobilną jako jeden z rodzai bankowości internetowej. :)
W końcu mobilność to tak naprawdę internet w telefonie :-)
norbi

Postautor: leszek » 22 mar 2016, o 21:06

Czy możliwa jest w ING aktywacja konta w oddziale oraz aktywowanie jednocześnie bankowości internetowej?
Gdzie znajdę mój login po otwarciu konta?
leszek

Postautor: boss » 28 mar 2016, o 22:22

Podczas zakładania konta w oddziale banku, klient otrzymuje Jednorazowy Kod Aktywacyjny, potrzebny do aktywacji usługi ING BankOnLine. Identyfikator użytkownika (login) znajduje się w Umowie o świadczenie usługi bankowości elektronicznej ING BankOnLine, dołączonej do Umowy rachunku. Usługę bankowości internetowej należy aktywować poprzez stronę banku.
boss
Administrator

Postautor: leszek » 29 wrz 2017, o 21:31

Złożyłem wniosek i czekam na doręczenie umowy przez kuriera. Co zrobić jeśli przypadkiem pomyliłem się przy wprowadzaniu danych i podałem nieprawidłowy PESEL? Teraz to trudno sprawdzić. Dopiero jak umowa będzie dostarczona. Czy jak odmówię podpisania umowy zostanie ona anulowana i będę musiał złożyć drugi wniosek? Pani z infolinii zasugerowała takie rozwiązanie.
Edit. już wiem, ze kiedy kurier przywiezie umowę, ma on obowiązek dokonać weryfikacji danych. W przypadku błędnych danych, umowa dla ING Banku Śląskiego jest nie ważna. Wniosek zostaje automatycznie anulowany. Proszę nie podpisywać umowy i złożyć nowy wniosek o jej zawarcie przez internet – link z wnioskiem do wypełnienia o konto osobiste Direct.
leszek

Wróć do ING Bank Śląski