Karta do konta w Banku Smart

Sprawdź opinie klientów o NEST Banku, który powstał z połączenia banków SMART I BIZ. Tworząc pierwszy bank rodzinny.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów.

Karta do konta w Banku Smart

Postautor: adamo » 26 lut 2015, o 17:03

Czytałem że po otwarciu rachunku (smart konto) dla osób fizycznych bank smart wydaje kartę do konta. Czy jest to karta kredytowa i będzie mi potrzebne jakieś zaświadczenie o zarobkach, czy może karta debetowa?
adamo

Re: Karta do konta w Banku Smart

Postautor: boss » 26 lut 2015, o 19:08

Jest to karta wydawana standardowo do większości nowo otwieranych kont na rynku w bankach. Czyli karta debetowa. Zaświadczenie o zarobkach w przypadku tej karty nie jest potrzebne.
boss
Administrator

Postautor: leszek » 13 gru 2015, o 20:18

Jak zamówić kartę płatniczą? Otworzyłem konto osobiste i nie wiem czy otrzymam kartę debetową domyślnie czy też muszę ją jakoś domówić do rachunku.
leszek

Postautor: boss » 3 sty 2016, o 21:35

Kartę płatniczą do konta osobistego możesz zamówić w każdej chwili – wystarczy, że złożysz wniosek po zalogowaniu do Bankowości Mobilnej lub Internetowej Banku SMART.
boss
Administrator

Postautor: marcin1 » 16 paź 2016, o 14:30

Chciałem się dowiedzieć gdybym chciał wypłacić większą sumę pieniędzy z konta to w jaki sposób mógłbym ją wypłacić i czy są przy tym jakieś dodatkowe opłaty.
Czytałem na forum pozytywne smart więc zadam jeszcze jedno pytanie. Jako bardziej doświadczony user możesz na nie odpowiedzieć na forum.
Jak (skoro nie ma placówek) dokonać wpłaty na nasze konto?
marcin1

Wróć do NEST Bank