Kalkulator kredytu gotówkowego

Znajdź najtańszy kredyt gotówkowy dla siebie; weź pożyczkę konsumpcyjną na dowolny cel.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Kalkulator kredytu gotówkowego

Postautor: boss » 1 lis 2014, o 18:26

Kalkulator kredytu gotówkowego umożliwia wybór najtańszej pożyczki z oferty kilkunastu banków. Po wpisaniu okresu kredytowania, kwoty i rodzaju rat otrzymasz informację o wysokości miesięcznej raty. Wraz z zestawieniem najlepszych propozycji.

Sam wybierasz najtańszą lub najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę. Po czym wypełniasz formularz i czekasz na bezpłatny kontakt ze strony konsultanta bankowego.
W kalkulatorze kredytu gotówkowego możesz bezpłatnie złożyć wnioski (zapytania) w kilku bankach, aby porównać przedstawione oferty i zwiększyć swoje szanse na przyznanie pożyczki.
boss
Administrator

Re: Kalkulator kredytu gotówkowego

Postautor: Ryszard8811 » 29 kwie 2015, o 09:21

Po RRSO widać, że Alior Bank przoduje. Bo prowizja czy inne wartości nie mają znaczenia pojedyńczo - wszystko się składa na RRSO
Ryszard8811

Postautor: grado » 18 sie 2015, o 22:22

Ten kalkulator kredytu gotówkowego pokazuje jednocześnie, jak bardzo prowizja może zwiększać oprocentowanie rzeczywiste. Pierwszy pod względem oprocentowania kredyt gotówkowy (T-mobile usługi bankowe) jest bez prowizji i w efekcie RRSO nie przekracza poziomu 6%.
grado

Postautor: ewajawor11 » 1 lis 2015, o 00:33

Ja liczyłam poprzez kalkulator na portalu yousave.pl i szczerze polecam bo wyliczyłem to co chciałem.
ewajawor11

Postautor: tomaszmak24 » 1 lis 2015, o 00:55

Również korzystałem z portalu yousave.pl i moge serdecznie polecic. Korzystałem z kalkulatora jak i brałem u nich kredyt.
tomaszmak24

Postautor: ewajawor11 » 9 gru 2015, o 09:16

Polecam yousave.pl , chyba najlepszy kalkulator ww sieci. Używałam i wszystko było OK. Strona szybka , łłatwa i rzeczowa.
ewajawor11

Postautor: tomaszmak24 » 9 gru 2015, o 09:50

Również polecam kalkulatory zawarte na yousave.pl , szybko , sprawnie i na temat bez żadnych problemów.
tomaszmak24

Postautor: playonme » 23 gru 2015, o 23:33

Dla mnie najlepszy kalkulator to doradca :) W tym roku korzystałem z Idea Expert żeby trochę urozmaicić święta. Natomiast faktycznie, mądrym rozwiązaniem może być ewentualne sprawdzenie również przez internet, żeby mieć argumenty do negocjacji.
playonme

Postautor: pawel19982 » 9 gru 2016, o 13:39

Wg. mnie najlepiej udać się do doradcy który zrobi to za nas , ewentualnie skorzystac z porównywarki lub kalkulatorów na stronie. Oosbiscie korzystam z kalkulatorów kredytowych ktore sa zamieszczone na yousave.pl
pawel19982

Wróć do Kredyty i pożyczki gotówkowe