Jakie polecacie konto bankowe?

Ogólne dyskusje i wymiana informacji na temat banków, kont, kredytów i innych produktów finansowych. Opinie klientów na forum bankowym.

Jakie polecacie konto bankowe?

Postautor: elena » 18 kwie 2015, o 18:57

Witam. Zamierzam zmienić rachunek w banku i w związku z tym mam do Was pytanie - Jakie polecacie konto bankowe?
Chce mieć prowadzenie konta za darmo i wszystkie bankomaty w Polsce bez prowizji.
elena

Re: Jakie polecacie konto bankowe?

Postautor: Farmer0071 » 25 kwie 2015, o 17:33

Polecam Volkswagen Bank Direct. Wszystko za darmo, ze wszystkich bankomatów. Jeden minus - jeżeli nie masz wpływów regularnych, to płacisz 1,50 za wypłatę poniżej 400 złotych.
Farmer0071

Postautor: owczarczyks » 27 kwie 2015, o 22:04

Polecasz konto bankowe w Volkswagen Bank

W rankingach kont bankowych na stronie gdzie głosują internaucie wygrywają.:
1. mBank
2. Alior Bank
3. ING Bank
4 ..... reszta

sugeruje poszukać takich rankingów w necie...
owczarczyks

Postautor: Dodonis » 2 gru 2015, o 23:10

Ja też szukam jakiegoś taniego konta bankowego, a co myślicie o tych, jest ich naprawdę wiele bardzo ciekawych.
Dodonis

Postautor: zgredzik » 4 gru 2015, o 11:13

Niestety w ostatnim czasie widzi się tendencję do tego,ze wiele banków podwyższa opłaty za prowadzenie konta. Mamy w Polsce niskie stopy procentowe. Zarobek z kredytów maleje i tym samym banki staraja sie to rekompensowac sobie w inny sposób. Wciąż jest na szczęście możliwość założenia sobie darmowego konta bankowego. Najlepsze oferty mają Smart Bank oraz mbank co nie jest w sumie takim dużym zaskoczeniem bo oba banki od lat mają najlepsze oferty w zakresie kont Wszystko jest tam za darmo a Smart Bank dodatkowo daje możliwość skorzystania sobie z ich konta oszczędnościowego, które daje oprocentowanie na 2,8%. Czyli dość spore.
zgredzik

Postautor: tomaszmak24 » 22 gru 2015, o 09:05

Sprawdz opinie na yousave , ja założyłem w mbanku i jestem zadowolony , tanie konto i sprawnie sie korzysta.
tomaszmak24

Postautor: ewajawor11 » 25 kwie 2016, o 16:37

Również sprawdzałam wybór konta poprzez porównywarke Yousave.pl - będziesz mógł szybko i przejrzyście zobaczyć warunki zakładania kont, aktualne rankingi dot tego tematu i spokojnie będziesz mógł wybrać najbardziej odpowiednie dla siebie. Mój wybór padł na ing ale to było parę miesięcy temu.
ewajawor11

Wróć do Banki i finanse – Forum ogólne: opinie, porady, komentarze