Jakie konto dla nastolatka?

Tutaj możecie zamieszczać ogłoszenia i ankiety zarówno osób prywatnych jak i firm. Ogłoszenia powinny mieć unikatową treść, inaczej zostaną skasowane. Tematy są automatycznie usuwane po 12 mies. od daty publikacji.
Regulamin forum
Tutaj możecie zamieszczać ogłoszenia i ankiety zarówno osób prywatnych jak i firm. Ogłoszenia powinny mieć unikatową treść, inaczej zostaną skasowane. Tematy są automatycznie usuwane po 12 mies. od daty publikacji.

Jakie konto dla nastolatka?

Postautor: Ciopki » 24 gru 2016, o 02:49

Witam,

Jaki bank jest najlepszy? Myślałem nad Mbankiem. Dobry to wybór czy nie? Widzę duży jest na ten bank. W banku Polskim (pko)
Ale nie mogę tego konto korzystać. Dopiero od 18 lat. Chodzi mi głównie żeby było można wypłacać pieniądze. Też w żebym mógł wymienić na przykład walutę dolara na polskie. Jaki bank? Widzę że Mbank jest prawie wszędzie na pierwszym miejscu. Tak samo jak nest bank. Ale też inne banki. Chce powiedzieć że nie ma najlepszego banku :_: Chce żeby było można założyć przez internet. Jaki bank wybrać?

Z góry dziękuję za pomoc w wybraniu.
Ciopki

Re: Jakie konto dla nastolatka?

Postautor: Martyna » 8 lut 2017, o 16:36

Trzeba przyznać, że masz rację, ponieważ nie ma najlepszego wyboru. Często oferty niektórych banków różnią się od siebie w bardzo niewielkim stopniu, dlatego wybranie konkretnego banku jest po prostu kwestią gustu. Jesteś młodą osobą, a dla takich często przygotowywane są nieco bardziej korzystne oferty. Skorzystaj z pomocy dostępnej na totalmoney.pl/konta_bankowe - to pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości i wybrać najlepsze konto.
Martyna

Wróć do Wasze ogłoszenia – Finanse, banki, ankiety