jaki bank wybrać na konto osobiste ?

Forum na temat banku T-Mobile Usługi Bankowe czyli dawnego Alior Sync.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

jaki bank wybrać na konto osobiste ?

Postautor: renia » 24 sie 2013, o 12:03

Witam, nie mam regularnych dochodów, chciała bym mieć konto i kartę do co miesięcznych zakupów.
Gdzie będzie najlepiej założyć konto osobiste, jaki bank wybrać ?
renia

Re: jaki bank wybrać na konto osobiste ?

Postautor: boss » 26 sie 2013, o 19:52

Uważam że oferta Alior Sync i opinie o koncie spełnią Twoje oczekiwania. Do konta otrzymasz bezpłatnie kartę.
boss
Administrator

Postautor: neruvari » 6 paź 2016, o 12:15

Moim zdaniem sprawdzi się raiffeisen polbank. Moja dziewczyna swoje pierwsze konto właśnie tam założyła i jest bardzo zadowolona. Opłat praktycznie nie ma, konto jest oprocentowane, bank nie jest upierdliwy.
neruvari

Postautor: 50zlZaKonto » 10 gru 2016, o 16:41

Aktualnie bralbym pod uwage jedynie te 3 banki: mbank, tmobile uslugi bankowe oraz bank nest (byly smart bank) w nich krolują niskie oplaty bo to banki "wirtualne" dzieki czemu nie maja takich duzych kosztow prowadzenia co np. PKO wiec moga byc tani.
50zlZaKonto

Postautor: SylwiaH » 3 lut 2017, o 21:07

[quote="50zlZaKonto"]Aktualnie brałbym pod uwagę jedynie te 3 banki: mbank, tmobile usługi bankowe oraz bank nest (były smart bank) [/quote]

Ja mam Nest Bank, konto darmowe bez warunków, tak samo karta. wg mnie najlepszy rachunek. Na razie dość dobre są opinie o Nest Banku http://www.eit-centrum.waw.pl/nestbank/
Tylko Nest Bank to poniekąd młodzik, chyba, że liczyć czas w którym działał jako Smart, ale nie wiadomo jaka będzie polityka Nest Banku w przyszłości. Ogólnie cały czas trzymał te konta darmowe bez warunków, a w tym samym czasie T-Mobile kilka razy zmieniał opłaty i warunki. Z resztą to jest Alior. Opłatę za kartę wprowadzili zaraz jak tylko trochę klientów złapali. mBank to już też nie jest to co kiedyś. Jest ogólnie ok, ale coraz więcej warunków i prowizji.

Przy czym to wszystko zależy co jest dla kogo ważne.
SylwiaH

Postautor: 50zlZaKonto » 3 lut 2017, o 22:11

[quote="SylwiaH"][quote="50zlZaKonto"]Aktualnie brałbym pod uwagę jedynie te 3 banki: mbank, tmobile usługi bankowe oraz bank nest (były smart bank) [/quote]

Ja mam Nest Bank, konto darmowe bez warunków, tak samo karta. wg mnie najlepszy rachunek. Na razie dość dobre są opinie o Nest Banku eit-centrum.waw.pl/nestbank/
Tylko Nest Bank to poniekąd młodzik, chyba, że liczyć czas w którym działał jako Smart, ale nie wiadomo jaka będzie polityka Nest Banku w przyszłości. Ogólnie cały czas trzymał te konta darmowe bez warunków, a w tym samym czasie T-Mobile kilka razy zmieniał opłaty i warunki. Z resztą to jest Alior. Opłatę za kartę wprowadzili zaraz jak tylko trochę klientów złapali. mBank to już też nie jest to co kiedyś. Jest ogólnie ok, ale coraz więcej warunków i prowizji.

Przy czym to wszystko zależy co jest dla kogo ważne.[/quote]

w nest akurat nie mam konta wiec nie wiem jak np. jest tam z platnosciami payu / traferuj itp nie wszystkie procesory platnicze mogą supportowac mlody bank.
50zlZaKonto

Postautor: Martyna » 14 mar 2017, o 15:03

Teraz prawie każdy bank ma darmowe konto i płaci się tylko kilka złotych za kartę więc wybór jest ciężki, ale jakiś czas temu założyłam konto w Nest Banku i jestem z niego zadowolona. Nie stosują żadnych dziwnych metod wobec nowych klientów i jak na razie warunki są korzystne, a najważniejsze, że się nie zmieniają. Na pewno nie polecam konta w T-mobile bo można się na tym przejechać.
Martyna

Postautor: neruvari » 4 cze 2017, o 23:47

Jak dla mnie najlepszym kontem jest Raiffeisen Polbank konto wymarzone. Maja super pomyslana bankowość elektroniczna, oprocentowane konto i dogodne warunki dodatkowych uslug. mam u nich od dluzszego czasu konto, mialem wczesniej w bzwbk i jak dl amnie nie ma w ogóle porównania. I nie ma co patrzeć na rankingi, często są tak mega przekłamane, że szkoda gadać.
neruvari

Wróć do T-Mobile Usługi Bankowe