Inwestowanie w ziemie

Inwestowanie w akcje, obligacje, waluty i inne produkty. Samodzielne i za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Inwestowanie w ziemie

Postautor: waldek » 28 wrz 2013, o 19:56

Czy inwestowanie w ziemie jest opłacalne ? Inwestuje ktoś w ten sposób ?
Ciekawi mnie temat kupna ziemi rolnej na obrzeżach miast i przekształcenia jej z rolnej w budowlaną.
waldek

Re: Inwestowanie w ziemie

Postautor: gold » 30 wrz 2013, o 10:39

Ceny gruntów w okolicach miast są już dość wysokie ale uważam że "odrolnienie" ziemi może się udać o ile pozwala na to miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.
gold

Postautor: Miroslaw80 » 18 paź 2013, o 08:27

Jeśli interesuje Cię inwestowanie w nieruchomości to sprawdź ofertę firmy Bilo. Oferują pośrednictwo w inwestowaniu w nieruchomości w Chinach. Zysk w wyniku wynajmu takiej nieruchomości to 12% w skali roku. Rozmawiałem z firmą niedawno i okazało się że zajmują się wszystkim od A do Z – łącznie z zapewnieniem ciągłości wynajmu.
Miroslaw80

Postautor: lech » 8 paź 2016, o 11:18

Chiny są chyba bardziej ryzykowne. Skupił bym się raczej na małych działkach na terenie Polski. Takich, które mogę osobiście zobaczyć na oczy.
lech

Postautor: Aurora » 26 sty 2017, o 21:14

Jestem tego samego zdania, że lepiej na miejscu, albo w pobliżu. Chiny zdecydowanie są za daleko. Nie zdecydowałabym się na takie ryzyko, zwłaszcza, że nie mam pojęcia o ich systemie prawnym. Zainwestuje i może się okazać, że zamiast zyskiwać, muszę jeszcze im płacić. Podobnie z każdym innym krajem, najpierw trzeba by się wgryźć w ich przepisy i podatki.
Aurora

Wróć do Fundusze inwestycyjne, akcje i inne produkty