Inteligo opinie klientów

Oceny i szczegóły na temat Banku Inteligo, należącego do PKO BP.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Inteligo opinie klientów

Postautor: boss » 9 wrz 2013, o 17:39

Sprawdź opinie klientów o Banku Inteligo należącym do grupy PKO BP. Inteligo jest nowoczesnym bankiem internetowym z całym zakresem usług, obejmującym rachunki osobiste, oszczędnościowe oraz pożyczki gotówkowe i kredyty.
Najpopularniejszym produktem banku jest konto osobiste wybrane już przez setki tysięcy Polaków. Zakładanie konta Inteligo przez Internet jest szybkie i wygodne a opinie wielu klientów to potwierdzają.

Karta do konta
Po podpisaniu albo potwierdzeniu umów dostarczonych bezpłatnie przez kuriera, bank przesyła za darmo kartę debetową przypisaną do konta. Po jej aktywacji możemy płacić kartą w placówkach handlowych, wypłacać środki z sieci bankomatów oraz wpłacać gotówkę na konto w terminalach POS.

Zakładanie konta online:
1. Wypełniasz internetowy wniosek o konto podając informacje na podstawie których bank przygotuje umowy.
2. Konsultant z banku kontaktuje się z Tobą i ustala dogodny termin przyjazdu kuriera z dokumentami do podpisu.
3. Podpisujesz dokumenty w obecności kuriera i aktywujesz konto zgodnie z instrukcją jaką otrzymasz z umowami.
To wszystko, prosto i wygodnie bez uciążliwych kolejek i straty czasu.
Możesz dodać swoją opinie lub ocenę konta albo zadać pytanie na forum.
boss
Administrator

Re: Inteligo opinie klientów

Postautor: piotr » 14 wrz 2013, o 16:26

Konto inteligo mam od 4 lat, ogólnie zadowala mnie prawie w 100%. Drobnym minusem jest zajęta w godzinach szczytu infolinia - długi czas oczekiwania. Natomiast duży plus za to ze należy do grupy PKO BP i nie martwię się o bankructwo banku lub inne problemy przy tak dużym i pewnym właścicielu.
piotr

Postautor: kamrat » 21 lut 2015, o 22:43

Korzystam z konta osobistego w Inteligo od wielu lat i jak na razie odpukać nie było większych problemów. Na pewno jest ich mniej niż przy moim poprzednim koncie w Pekao SA.
Moja strona z opiniami o produktach finansowych online http://opinier24.blogspot.com
kamrat

Postautor: sylwek » 15 mar 2015, o 20:34

Aktualnie płacę sporo więcej kartą niż regulaminowe 100zł miesięcznie, więc konto mam oczywiście za darmo :D Fajna jest aplikacja IKO.
sylwek

Postautor: leszek » 5 lip 2016, o 19:21

Co to oznacza w praktyce, że moje konto Inteligo jest prowadzone przez PKO Bank Polski?
Przecież Inteligo to chyba inny bank?
leszek

Postautor: gold » 16 lip 2016, o 13:12

W praktyce oznacza dla klienta to, że PKO Bank Polski prowadzi indywidualne rachunki w ramach kont osobistych Inteligo i wykonuje zlecane przez Ciebie w systemie transakcyjnym operacje finansowe.
gold

Wróć do Inteligo