Ile czeka się na kuriera z Banku SMART?

Sprawdź opinie klientów o NEST Banku, który powstał z połączenia banków SMART I BIZ. Tworząc pierwszy bank rodzinny.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów.

Ile czeka się na kuriera z Banku SMART?

Postautor: elena » 7 mar 2015, o 00:00

Witam, założyłam konto za pośrednictwem kuriera w Banku SMART. Rachunek osobisty smart konto :D
Mam pytanie - ile będę czekać orientacyjnie na kuriera z banku smart z umowami?
elena

Re: Ile czeka się na kuriera z Banku SMART?

Postautor: gold » 8 mar 2015, o 13:09

Standardowo tak jak w innym bankach zwykle kurier będzie się kontaktował wcześniej i dostarczenie umów potrwa 2 do 4 dni roboczych.
Bank musi mieć czas na przygotowanie i wysłanie umów do Ciebie.
gold

Postautor: dawid » 7 wrz 2015, o 05:58

Interesuje mnie jak powstał i kto jest właścicielem Banku Smart? Bo z tego co widzę jest to nowy bank w Polsce.
dawid

Postautor: gold » 10 wrz 2015, o 23:52

dawid pisze:Interesuje mnie jak powstał i kto jest właścicielem Banku Smart? Bo z tego co widzę jest to nowy bank w Polsce.

Bank SMART jest częścią FM Bank PBP S.A.
Bank SMART tworzy zespół bardzo doświadczonych w branży specjalistów i grupa młodych zapaleńców, którzy są głęboko przekonani, że bankowość musi się radykalnie zmienić, by dopasować się do zmiany stylu życia i wzrostu wymagań klientów. Jest to możliwe, gdy przełomowe innowacje technologiczne zaczną pracować na korzyść klientów, a nie tylko banków.
gold

Postautor: lech » 8 paź 2016, o 10:44

mam pytanie. bo generalnie jestem zadowolony z oferty i obsługi banku smart, ale jak jest z kontami firmowymi w banku, jeśli mam już 2 konta – smart i smart procent i chciałbym na swoją firmę otworzyć kolejne to czy będę już ponosić koszty, czy może to jakoś inaczej się liczy?
lech

Postautor: gold » 21 paź 2016, o 11:13

Firmowe „Smart Biznes konto” jest darmowe w prowadzeniu. Pierwsza karta np. do konta osobistego jest darmowa (0zł za wydanie, aktywacje i użytkowanie). Wydanie drugiej karty np. do konta firmowego to koszt 25zł (za wydanie i aktywację). Roczny koszt używania „drugiej” karty to 25zł.
gold

Wróć do NEST Bank