Gdzie wziąć kredyt na samochód z salonu?

Kredyty samochodowe przeznaczone na zakup pojazdów nowych i używanych oraz motocykli, quadów, statków wodnych i motorowerów.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Gdzie wziąć kredyt na samochód z salonu?

Postautor: johny » 22 lut 2015, o 13:20

Zastanawiam się nad zakupem nowego auta. Poradźcie mi proszę gdzie warto wziąć kredyt na nowy samochód z polskiego salonu? Szukać w banku czy u dealera?
Zapraszam na stronę http://opinierum.pl
johny

Re: Gdzie wziąć kredyt na samochód z salonu?

Postautor: qwerek » 25 cze 2015, o 15:21

możesz spróbować w SKOK Wyszyński wziąć sobie kredyt na auto skokwyszynski.pl
Ja osobiście właśnie tam brałem jak kupowałem sobie auto :)
qwerek

Postautor: Marta1980 » 27 sie 2015, o 20:21

A nie lepiej kupić krótko używany? Zdecydowanie tańsza opcja, a auta takie do 5, max 6 lat są OK. Jeśli ktoś byłby zainteresowany taką opcją to najlepiej od J&J Group. Oklejają od razu Twoje auto i co miesiąc 600 zł wpada za taką jazdę z reklamą, czyli raty z głowy.
Marta1980

Postautor: ewajawor11 » 1 lis 2015, o 00:41

Ja brałam kredyt na auto na yousave.pl i musze przyznać że znalazłam to czego szukałam. Polecam przejżeć sobie produkty jak i artykuły na stronie.
ewajawor11

Postautor: tomaszmak24 » 24 lis 2015, o 09:47

Polecam sprawdzić od siebie kredyt na wniosekonline.pl , wysylasz wniosek i dzwonią do ciebie z propozycją.
tomaszmak24

Wróć do Kredyty samochodowe