Gdzie wziąć kredyt na samochód?

Kredyty samochodowe przeznaczone na zakup pojazdów nowych i używanych oraz motocykli, quadów, statków wodnych i motorowerów.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Gdzie wziąć kredyt na samochód?

Postautor: katode » 22 wrz 2017, o 11:09

Jak w temacie. U kogo ten kredyt będzie teraz najtańszy i jakich warunków można się spodziewać?
Kredytobiorca zdolność ma. Tylko pytanie - gdzie warunki będą odpowiednie?
Z tego co widzę po jednym z pośredników, to wcale nie ma wszystkich ofert.
Czy ktoś z Was robił na własną rękę porównanie?
Interesuje mnie również to, jakie ograniczenia są w takich kredytach. Skoro bank jest współwłaścicielem, to w jakiś sposób może mnie ograniczać co do sposobu korzystania z tego auta? Jak to dokładnie wygląda?
katode

Re: Gdzie wziąć kredyt na samochód?

Postautor: szonka » 26 wrz 2017, o 16:57

Inbank. Nikt ci nie da kredytu samochodowego na lepszych warunkach. O co w tym chodzi? O to, że oni dają środki na samochód bez zabezpieczenia na tym aucie. Tak - banku nie ma w dowodzie rejestracyjnym, samochód jest w całości wasz i to Wy widniejecie w dowodzie rejestracyjnym. Co najlepsze - RRSo w bankach, które wymagają zabezpieczenia w postaci samochodu jest... nawet wyższe niż u nich bez zabezpieczenia! Przejrzyjcie sobie oferty banków to się o tym przekonacie.
szonka

Re: Gdzie wziąć kredyt na samochód?

Postautor: katode » 27 wrz 2017, o 11:11

Ofertę znalazłem, ale z tego co widzę, to ten kredyt nie pojawia się w każdym porównaniu kredytów samochodowych, dlaczego?
Klikałem kilka kredytów na stronach banków i rzeczywiście - RRSO albo podobne, albo nawet wyższe, a z zabezpieczeniem.
Tylko jak oni to robią? Gdzie zabezpieczenie? Skoro nie są współwłaścicielami auta, to nie mają do niego żadnych praw.
Taki jakby faktycznie kredyt gotówkowy. A jak z wymaganiami? Czy nie mają wypasionych oczekiwań odnośnie do zdolności kredytowej?
katode

Wróć do Kredyty samochodowe