Gdzie pożyczka bez bik i zaświadczeń ?

Znajdź najtańszy kredyt gotówkowy dla siebie; weź pożyczkę konsumpcyjną na dowolny cel.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Gdzie pożyczka bez bik i zaświadczeń ?

Postautor: witek » 18 kwie 2014, o 18:49

Gdzie mogę liczyć na pożyczkę bez zaświadczeń i sprawdzania mojej historii w BIK ?
witek

Re: Gdzie pożyczka bez bik i zaświadczeń ?

Postautor: gold » 19 kwie 2014, o 17:20

Bez sprawdzania w BIK to raczej tylko firmy pozabankowe.
gold

Postautor: Harel » 30 maja 2014, o 21:00

A może opcją byłby na przykład kredyt przez PIT? Do końca czerwca np. Idea Expert daje taką możliwość - pisałem o tym zresztą gdzieś już tutaj, w którymś z wątków.
Harel

Postautor: nenna » 20 cze 2014, o 10:29

Takie pożyczki mają wysokie oprocentowanie, warto sobie to przeliczyć w kalkulatorze finansowym, czy w ogóle taką pożyczkę pozabankową opłaca się brać
nenna

Postautor: Harel » 25 lip 2014, o 03:29

Ale niekoniecznie o pozabankowych. Widziałem w Idei Expert, że do 9800 bez zaświadczeń można się starać. A oni przecież gromadzą oferty bankowe. Na pewno by taniej wyszło niż pozabankówka, gdyby się udało.
Harel

Wróć do Kredyty i pożyczki gotówkowe