Gdzie najtańsze OC?

Dyskusje o wszystkim i o niczym.

Gdzie najtańsze OC?

Postautor: ralfu » 19 maja 2015, o 00:45

Zastanawiam się nad wyborem taniego ubezpieczania OC. Doradźcie proszę gdzie znajdę najtańsze ubezpieczenie komunikacyjne dla auta osobowego?
ralfu

Re: Gdzie najtańsze OC?

Postautor: gold » 6 cze 2015, o 20:14

Skorzystaj z dowolnego kalkulatora OC dostępnego online. Łatwo znajdziesz ofertę dopasowaną do swoich potrzeb, stażu za kółkiem itd.
gold

Postautor: rumak » 18 lis 2015, o 21:47

Najlepiej właśnie tak. Zawsze można wybrać najlepsza ofertę.
rumak

Postautor: playonme » 23 gru 2015, o 23:37

Przesada z tymi kalkulatorami. Ja jak przedłużam to mam jednego pana, małego doradce, który zawsze dobiera mi ubezpieczene. Jakoś jak wysyłałem zapytanie osobiście do tej samej firmy dostałem większą cenę niż przez niego, za to samo. Tak samo sytuacja ma się z kredytami, trzeba iść do doradcy, np. Idea Expert zanim sprawdzi się bezpośrednio jakikolwiek bank. Ostatecznie jak w przypadku ubezpieczenia, umowę podpisujesz z firmą zapewniającą usługę, natomiast warunki mogą wypaść lepiej. To zawsze jest elastyczne, czego kalkulator nie sprawdzi.
playonme

Postautor: rumak » 24 gru 2015, o 10:44

Możesz też podejść do agenta Compensa i zapytać. Ja w tym roku ubezpieczyłem auto właśnie u nich. Dostałem dobre warunki AC i OC.
rumak

Postautor: gosia123 » 17 kwie 2016, o 21:05

Ja również polecam skorzystanie z kalkulatora ubezpieczeń OC. Osobiście mam ubezpieczenie OC i AC w Allianz i jestem zadowolona, można łatwo kupić przez internet, nie było problemu z wypłatą odszkodowania.
gosia123

Postautor: wasacz » 22 lip 2016, o 13:00

Ciężko jest powiedzieć co jest najtańsze. Przy ubezpieczeniach jest dużo wytycznych które robią cenę. Pytałem kiedyś agenta i powiedział nawet miejsce parkowania samochodu powoduje wzrost lub spadek ceny. Więc musisz sprawdzić w kilku miejscach cenę ubezpieczenia. U mnie w domu korzysta się z compensy i jesteśmy zadowoleni.
wasacz

Postautor: abelo » 28 lip 2017, o 17:46

Ja jak przedłużam to mam jednego pana, małego doradce, który zawsze dobiera mi ubezpieczenie oc, a jak nie to forum ubezpieczeniowe.
Jakoś jak wysyłałem zapytanie osobiście do tej samej firmy dostałem większą cenę niż przez niego, za to samo. Tak samo sytuacja ma się z kredytami, trzeba iść do doradcy, np. zanim sprawdzi się bezpośrednio jakikolwiek bank.
abelo

Wróć do Off-topic - dyskusje na każdy temat