Gdzie jedziecie na wakacje w 2016 roku?

Dyskusje o wszystkim i o niczym.

Gdzie jedziecie na wakacje w 2016 roku?

Postautor: leszek » 5 lip 2016, o 19:31

My z rodziną zdecydowaliśmy się na wakacje w Polsce. Nie mamy zamiaru narażać siebie i naszych pociech na zamachy terrorystyczne, pobicia i zamieszki wzniecane przez muzułmanów a Afryki koczujących w zachodnich krajach UE. Wakacje to czas odpoczynku a nie strachu.
Gdzie Wy w 2016 roku jedziecie na wakacje? Za granicę czy w Polsce?
leszek

Re: Gdzie jedziecie na wakacje w 2016 roku?

Postautor: gold » 16 lip 2016, o 13:07

Za granicą zamachy , gwałty i stada muzułmanów. Więc wypoczywamy w Polsce bez stresu i w spokoju :)
W tym roku morze.
gold

Postautor: radca73 » 26 lip 2016, o 15:52

Trochę strach ze względu na te zamachy, lecz z grupą znajomych chcemy zaliczyć 3/4 stolice :) Praga, Wiedeń, może Bratysława i Budapeszt.
Po 2-3 dni w każde stolicy, sporo kierowców więc nie będzie się nikt męczył. Myślę że to fajna opcja, jechać bardziej za zachód trochę strach po ostatnich wydarzeniach, na wschód też strach tak po prostu :D Jak nie wypali to pewnie skończymy gdzieś na północy Słowacji lub południu Polski :)
radca73

Postautor: Sukra » 8 lis 2016, o 23:09

Teraz to już raczej wakacje na 2017 rok można planować. Biura podróży już zapoznają z ofertami. Swoją drogą sama zastanawiałam się nad jakimś wyjazdem, bo teraz korzystanie bardzo wychodzą first minute. Muszę zobaczyć co ciekawego jest. Z jakich biur lataliście na wakacje i możecie coś polecić?
Sukra

Postautor: abelo » 28 lip 2017, o 18:06

Ja bardzo mocno polecam kaszuby? Według mnie warto jest się wybrać na domki kaszuby. Lato i wakacje nad samym jeziorem z własna plażą.
Bo to przecież bardzo dobry sposób na to by zarobić odpowiednie pieniądze. Nie rezygnuj z tego, co daje ci dobre zyski, według mnie warto jest jechać w bory tucholskie. Mam tu przecież wiele kwater i zawsze byłem z tego zadowolony.
abelo

Wróć do Off-topic - dyskusje na każdy temat