Film Bogowie czy warto obejrzeć?

Dyskusje o wszystkim i o niczym.

Film Bogowie czy warto obejrzeć?

Postautor: kendlo » 3 mar 2015, o 22:08

Zastanawiam się nad tym czy warto obejrzeć film Bogowie? W TV jest dość intensywnie reklamowany i nie wiem czy warto go obejrzeć.
Jeżeli ktoś już był to proszę o recenzje.
kendlo

Re: Film Bogowie czy warto obejrzeć?

Postautor: humer00 » 26 maja 2015, o 13:49

Warto obejrzeć! Film świetny :) Kot wymiata. Można znaleźć na filefox.pl. Wersja bardzo ładna. Jeden z moich ulubionych polskich filmów z ostatnich lat.
humer00

Postautor: rumak » 17 lis 2015, o 22:21

Warto, warto. świetny polski film, o wspaniałym człowieku zasłużonym dla polskiej transplantologii. I świetna rola Tomas Kota.
rumak

Postautor: woman » 10 gru 2015, o 01:13

Ja wyszłam z kina po prostu zachwycona. Świetny! :) Bardzo lubię Tomasza Kota i im starszy tym ciekawsze role dostaje.
woman

Postautor: playonme » 21 gru 2015, o 12:44

Tak, film bardzo odbiega od standardowego polskiego poziomu :) Dużo na plus. No i nie wiedziałem, że historia religi była tak innowacyjna.
playonme

Postautor: Lolka » 5 kwie 2016, o 20:54

playonme pisze:Tak, film bardzo odbiega od standardowego polskiego poziomu :) Dużo na plus. No i nie wiedziałem, że historia religi była tak innowacyjna.

film jest cudowny. Naprawdę Polecam. No i ten niesamowity Tomasz Kot. Cudo.
Lolka

Postautor: Martyna » 12 sty 2017, o 13:45

Ten film na pewno warto jest obejrzeć, bo jest bardzo wartościowy. Opowiada o Polaku, który dokonywał przeszczepów serca. Wydaje mi się, że jest to jedna z lepszych polskich produkcji, z jakimi na dzień dzisiejszy można się zetknąć. Rzadko robi się tak świetne filmy w naszym kraju. Oglądałam go kilka razy i jest to chyba jeden z moich ulubionych filmów.
Martyna

Wróć do Off-topic - dyskusje na każdy temat