Extraportfel i Lednon - opinia o pożczce

Znajdź najtańszy kredyt gotówkowy dla siebie; weź pożyczkę konsumpcyjną na dowolny cel.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Extraportfel i Lednon - opinia o pożczce

Postautor: pigeo » 8 wrz 2016, o 15:29

Jak już wcześniej wspomniałem w innym wątku poszukuję opinii o firmach pożyczkowych udzielających pierwszej pożyczki za darmo, ponieważ muszę zebrać kwotę 5tys. na 2 tygodnie. Dlatego chcę spróbować w tych firmach. Czy ktoś próbował?

Dodam, że w Vivus i Wonga już nie mogę, bo kiedyś korzystałem, a normalnie oprocentowanej nie wezmę, bo mam jeszcze resztki rozumu. Czy ktoś może mi coś powiedzieć o pierwszej pożyczce za darmo w Extraportfel?

Uczciwa, czy kombinują potem przy spłacie. W Vivus i Wonga było ok, ale te są nieco mniej znane.
pigeo

Re: Extraportfel i Lednon - opinia o pożczce

Postautor: SylwiaH » 8 wrz 2016, o 16:00

Nie możesz wziąć pierwszej darmowej pożyczki w obu, bo to ta sama firma.

Ogólnie powinno być ok jeżeli oddasz w terminie. Tam jest teraz bodajże do 2000 zł, ale nie wiem, czy realnie tyle dają, czy to raczej chwyt marketingowy. Nie próbowałam takiej kwoty brać, a brałam też tylko pierwszą darmową. W NetCredit i Incredit, które też są w zasadzie tą samą firmą niby też oferują 2 tys. jako pierwszą darmową pożyczkę, ale po wypełnieniu wniosku się okazuje, że udzielą pożyczki, tylko że na mniejszą kwotę ok 600-800 zł w zależności od dochodów. To nie wiem jakie trzeba mieć dochody, żeby pożyczyli te reklamowane 2 tys. Przy czym w Ekstraportfel i Lendon wcale nie musi tak być jak w tamtym przypadku.
SylwiaH

Re: Extraportfel i Lednon - opinia o pożyczce

Postautor: pigeo » 9 wrz 2016, o 10:52

"Nie możesz wziąć pierwszej darmowej pożyczki w obu, bo to ta sama firma."

No, ale to dwie różne strony są dwie różne firmy. Szkoda, że nie bo bym już miał 4 tys. jeszcze by mi tysiąc brakowało, to już się gdzieś dobierze, a tak muszę szukać innych. Jesteś pewna, że nie można?
pigeo

Postautor: SylwiaH » 9 wrz 2016, o 11:31

Powiem tak, nie dzwoniłam, nie pytałam, ale pytałam w kilku innych firmach, które podobnie jak Creamfinance Polska (spółka która jest właścicielem tych marek), działają pod wieloma nazwami / markami, na przykład wspomniany NetCredit i Incredit i wielu innych, bo to popularna praktyka. Wszędzie gdzie pytałam mi powiedzieli, że nie można wziąć drugi raz "pierwszej" darmowej pożyczki, bo nie będzie już pierwsza. Sama się nigdy nie odważyłam przetestować, bo by mi pewnie naliczyli normalne odsetki i opłaty, pewnie mają zbiorowe bazy danych.

Nazwa handlowa nie jest istotna. Liczy się pożyczkodawca, czyli kto udziela pożyczki, a w tym przypadku jest to ta sama spółka.

Tu możesz poczytać o Lendon i Extraporfel
https://antyranking.blogspot.com/2016/0 ... yczki.html

Ekstraportfel ma prawie tą samą ofertę pierwszej pożyczki co Lendon, ale nie dokładnie tą samą, bo okres jest dłuższy. Jeśli wiesz, że na pewno spłacisz w 2 tygodnie, to w sumie nie ma znaczenia, którą wybierzesz, ale zawsze lepiej mieć większy zapas czasu na wszelki wypadek.
SylwiaH

Postautor: pigeo » 9 wrz 2016, o 12:07

No ale to polecasz tą firmę, czy nie? Czy lepiej szukać czegoś innego? Oni mają dużą kwotę dlatego się zainteresowałem, bo nie chce mi się rozdrabniać na pożyczanie w 5 firmach po 1000 zł. W sumie nie znalazłem żadnej innej firmy z tak dużą kwotą darmowej pożyczki.
pigeo

Postautor: SylwiaH » 9 wrz 2016, o 13:00

Ja Ci niczego nie polecam ani nie odradzam.
Poczytaj sobie w Internecie. Ten artykuł, który Ci podałam jest dość nowy z sierpnia tego roku, tu masz nieco starszy z opiniami o Extraportfel http://antyhaczyk.blogspot.com/2016/06/ ... endon.html

Extraportfel ma opinie w miarę dobre, ale to jest dość nowa marka. Jeszcze może się dużo zmienić. Jak chcesz mieć obraz całej firmy jak działa to poszukaj w Google opinii o Lendon, bo ta marka jest już dłużej na rynku.

Ta pierwsza za darmo jest dość dobrą ofertą, bo nikt nie daję tak dużej pierwszej pożyczki. To chyba jedna z najciekawszych ofert darmowej pierwszej pożyczki na rynku.
SylwiaH

Postautor: Patka » 9 wrz 2016, o 13:15

Nie lepiej Ci będzie założyć sobie kartę kredytową?

W większości przypadków kart kredytowych też można pożyczać za darmo na krótki okres, chociaż nie wiem jaką kwotę limitu Ci przyznaliby w twoim banku. Może byś dostał całe 5000 zł i miałbyś problem z głowy.
Patka

Postautor: pigeo » 9 wrz 2016, o 14:14

Nie lepiej, bo ja to potrzebuję jednorazowa, a tak jak wspomniałaś nawet nie wiem jaki limit by mi dali. Poza tym kartą trzeba płacić w sklepach i wykonywać transakcje bezgotówkowe w każdym miesiącu żeby była darmowa, a ja mam już kartę debetową na głowie i płatności nią, nie chce mi się o tym potem pamiętać co, kiedy i którą kartą płaciłem i ile wydałem. Poza tym trzeba pamiętać o spłacaniu zadłużenia na karcie i tak miesiąc w miesiąc. Za dużo zachodu jak dla mnie.
pigeo

Postautor: Jaszczomp » 10 wrz 2016, o 11:29

Jak spłacisz w terminie to powinno być ok. Karta kredytowa no w takim przypadku jednorazowej pożyczki rzeczywiście chyba nie ma sensu. Chociaż o ile dobrze kojarzę to City ma chyba którąś ze swoich kart darmową bez warunków i konieczności płacenia (dokonywania miesięcznych transakcji bezgotówkowych).
Jaszczomp

Postautor: SylwiaH » 23 paź 2016, o 23:51

Jakiś czas temu publikowałam jeszcze osobną analizę tylko tej pierwszej pożyczki w Lendon http://antyhaczyk.blogspot.com/2016/06/ ... yczce.html
Ostatnio opinię o Lendon trochę zmieniłam jak się dowidziałam, że tam ta pożyczką do 2 tys. zł to bardziej chwyt marketingowy i bardzo ciężko ją dostać. Przynajmniej tak piszą ludzie w sieci. Ja swój test przeprowadzałam na mniejszej kwocie, także nie próbowałam nawet tej na 2 tys. Zawsze testuję takie pożyczki na małych kwotach. Tak na wszelki wypadek dla bezpieczeństwa jakby miało być coś nie tak.
SylwiaH

Wróć do Kredyty i pożyczki gotówkowe