Czy warto grać na Forex?

Inwestowanie w akcje, obligacje, waluty i inne produkty. Samodzielne i za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Czy warto grać na Forex?

Postautor: lech » 30 paź 2016, o 17:05

Wiem że rynek walutowy jest największym na świecie. Są osoby które żyją z gry na forexie i szczycą się tym. Wiem że trzeba zdobyć niezbędną wiedzę i doświadczenie. Myślę jednak że warto jeżeli chcę zająć się tym na poważnie.
Czy zatem warto grać na Forex?
lech

Re: Czy warto grać na Forex?

Postautor: 50zlZaKonto » 10 gru 2016, o 16:27

Moim zdaniem nie trzeba siedziec przy kompie zbyt długo by nauczyc sie wszystkich mikro zmian na kursie walut przez co traci sie czas najpierw na nauke a potem i tak mozna stracic bo np. nie wiedziales ze jak bank centralny panstwa X podniesie stopy procentowe to kurs zachowa sie wobec PLN tak i tak.
50zlZaKonto

Wróć do Fundusze inwestycyjne, akcje i inne produkty