Czy w VIVUS potrzebne jest zaświadczenie o zarobkach ?

Znajdź najtańszy kredyt gotówkowy dla siebie; weź pożyczkę konsumpcyjną na dowolny cel.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Re: Czy w VIVUS potrzebne jest zaświadczenie o zarobkach ?

Postautor: ewajawor11 » 24 lis 2015, o 09:25

Jest to raczej pożyczka szybka i od reki , sprawdz sobie rownież wniosekonline.pl , wypełnij może zaoferują coś lepszego.
ewajawor11

Postautor: rty » 4 mar 2016, o 12:06

na tej stronie lifetips.pl/forum/vivus
macie wszystko napisane czarno na białym odnosnie vivus, niektore informacje są szokujace, ale warto przeczytac! ja przeczytalem i nie mam zadnych watpliwosci!
rty

Postautor: SylwiaH » 8 wrz 2016, o 15:40

Brałam tam pożyczkę dla testów, w celu przygotowania recenzji z opiniami o Vivus https://antyranking.blogspot.com/2016/0 ... ratis.html
Vivus nie wymaga żadnych zaświadczeń, nie pyta o zarobki, nie każe podawać numeru do pracodawcy, ani wysyłać potwierdzeń przelewów wynagrodzenia, jak to czasem bywa na kolejnych etapach wnioskowania o pożyczkę w niektórych firmach.

Jak dla mnie to jest chyba najmniej restrykcyjna firma w kwestii akceptacji wniosków. Wprawdzie brałam tylko minimalną kwotę, ale mogę powiedzieć, że wszystko było ok. Zadzwonili tylko w celu potwierdzenia danych, bo wybrałam opcję normalnego przelewu, a jak się robi tym Blue Cash to nawet nie dzwonią, bo jest to natychmiastowe. Ja pożyczałam już jakiś czas temu, więc jakoś tak asekuracyjnie wybrałam przelew tradycyjny. Teraz już są chyba tylko te online, chyba że nie ma naszego banku na liście, ale większość jest. Koleżanka pożyczała i robiła przelew aktywacyjny online, to nie dzwonili nawet.

Jak się odda w terminie, to jest darmowa i oddaje się dokładnie tyle ile się pożyczy.
SylwiaH

Postautor: pigeo » 8 wrz 2016, o 15:43

Ja już niestety wykorzystałem tą darmową, ale potwierdzam, że wszytko było ok. Przysyłają tylko umowę na maila i trzeba ją odesłać, czego nie zrobiłem, bo nie zamierzałem brać kolejnej. Zapytałem na infolinii, czy są jakieś tego konsekwencje, to mi powiedzieli, że tylko w przyszłości jak będę chciał kolejną pożyczkę, to mi mogą przez to odmówić.
pigeo

Postautor: Jaszczomp » 10 wrz 2016, o 11:25

Moim zdaniem jedna z lepszych firm, nie ma jakiegoś kombinowania dosyłania dokumentów, przelewów wynagrodzenia. Niby we wszystkich firmach to są pożyczki od ręki "nawet w 15 min", a w praktyce g. prawda. W Vivusie też nie miałem w 15 min, ale na drugi dzień. Przy czym to wynikało chyba raczej z mojego banku. Brałem na razie tą pierwszą za darmo. Umowy nie odsyłałem, najwyżej mi odmówią w przypadku kolejnej, ale póki co nie zamierzam brać kolejnej, bo tych firm jest ogrom. Przy czym jak ktoś nie brał jeszcze żadnej pożyczki to zacząłbym od Vivusa właśnie.

Bynajmniej nie zachęcam nikogo do pożyczania w takich firmach jak nie ma niezbędnej potrzeby, szczególnie poza promocją.
Jaszczomp

Postautor: teolog » 18 paź 2016, o 16:18

Chyba żadna firma pożyczkowa oferująca chwilówkę online, nie sprawdza zatrudnienia. Po pierwsze dlatego, że zakład pracy nie ma prawa telefonicznie udzielać takich informacji. Po drugie dlatego, z ew wielu takich firmach pożyczkowych nawet wieczorem można załatwić pożyczkę.
teolog

Postautor: SylwiaH » 11 sty 2017, o 12:55

Czasem każą dosłać potwierdzenia przelewów wynagrodzenia. Tak się zdarza np. w Wonga. W formularzu jest tam też, a przynajmniej było jak sprawdzałam miejsce na telefon do pracodawcy. Nie dzwonią na niego i nie wiem po co to, bo może odstraszać klientów, bo nie każdy chyba chciałby żeby jego pracodawca wiedział, że bierze pożyczkę, aczkolwiek chyba w ogóle nie dzwonią na ten numer.
SylwiaH

Postautor: Aurora » 26 sty 2017, o 21:37

Nie słyszałam nigdy o tym, żeby do chwilówek potrzeba było zaświadczeń. Właśnie dlatego tylu ludzi z nich korzysta i im przyznają. Sama nie brałam, ale kolega brał i żadnych papierów im nie załatwiał od pracodawcy. Gdyby były im potrzebne takie świstki, to by tylu pożyczek nie udzielali. Chociaż nie sądzę, żeby takie rozwiązania mogły pomóc. Przyznają je na chwilę, więc kasę masz, ale musisz szybko ją spłacić. W przeciwnym razie koszty rosną w kosmicznym tempie.
Aurora

Poprzednia

Wróć do Kredyty i pożyczki gotówkowe