Czy opłaca się wziąć kredyt na nowy samochód

Kredyty samochodowe przeznaczone na zakup pojazdów nowych i używanych oraz motocykli, quadów, statków wodnych i motorowerów.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Czy opłaca się wziąć kredyt na nowy samochód

Postautor: elena » 8 mar 2015, o 13:12

Wielu moich znajomych twierdzi że nie opłaca się kupować nowego samochodu z salonu na kredyt. Lepiej znaleźć taniej kilkuletni zadbany samochód, niż tracić na nowym kilkadziesiąt procent już w pierwszym roku eksploatacji. Co o tym mylicie?
elena

Re: Czy opłaca się wziąć kredyt na nowy samochód

Postautor: Marta1980 » 18 mar 2015, o 14:45

Racja, jeśli oczywiście auto jest zadbane, w dobrym stanie technicznym, z pewnego źródła. Unikałabym też starszych niż 4-5 lat. Sama zresztą nabyłam stosunkowo niedawno 3 letni samochód, sprawdza się i wygląda jak nowy, jedynie przebieg zdradza fakty;) Mam od J&J Group, oferują spory wybór dobrych aut http://www.jjgroup.com.pl/index.php/pl/katalog-aut. CO więcej z dotacją 600 zł co miesiąc, jeśli się Pani zgodzi na oklejenie reklamą.
Marta1980

Re: Czy opłaca się wziąć kredyt na nowy samochód

Postautor: tomaszmak24 » 9 gru 2015, o 09:41

Przed wzięciem kredytu warto porównać wszystkie opcje , ja osobiscie korzystałem z porównywarki w serwisie yousave.pl i znalazłem konkretny kredyt na auto.
tomaszmak24

Wróć do Kredyty samochodowe