Czy czytacie felietony internetowe?

Dyskusje o wszystkim i o niczym.

Czy czytacie felietony internetowe?

Postautor: AlbertSep » 17 gru 2014, o 20:56

Interesuje mnie ile osób czyta felietony dostępne w internecie. Mnie zdarza się to dość rzadko ale przyznam się że robię to a chęcią.
AlbertSep

Re: Czy czytacie felietony internetowe?

Postautor: johny » 22 lut 2015, o 13:11

W sumie zwykle nie mam czasu na czytanie felietonów, chyba że któryś naprawdę mocno mnie zainteresuje, także że nie mogę się oderwać. Głównie w temacie polityki.
johny

Postautor: opoter » 8 lut 2016, o 02:42

No cóż felietony czytam raczej rzadko. Częściej są to tematyczne fora dyskusyjne i blogi. Oczywiście tylko merytoryczne i prowadzone przez ludzi, którzy wiedzą o czym piszą. Dość niedawno trafiłem na blog o bankowości i wychodzeniu z długów. Ogólnie to lubię tematy dotyczące finansów osobistych oszczędzania i inwestowania. Czytanie historii sukcesu osób którym się udało oraz przestrogi tych, których firmy poniosły plajtę.
Jednak wracając do tematu felietonów i blogów to czytanie tego typu publikacji i opinii pozwoliło mi wybrać tańszą ofertę konta bankowego oraz znaleźć inne, wartościowe produkty finansowe :)
opoter

Postautor: radca73 » 26 lip 2016, o 15:55

Bardzo często czytam. Ostatnio nawet znalazłem kilka fajnych stron, na których niezależni twórcy wrzucają swoje felietony na każdy temat, większość to raczej słaba jakość, ale zdarzają się perełki :) W ogóle przyjemnie czasami jest samemu coś skrobnąć. Jeszcze nie zabrałem się za publikację, ale prywatna kolekcja jest dosyć obfita :)
radca73

Wróć do Off-topic - dyskusje na każdy temat