Czy Bank SMART jest bezpłatny?

Sprawdź opinie klientów o NEST Banku, który powstał z połączenia banków SMART I BIZ. Tworząc pierwszy bank rodzinny.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów.

Czy Bank SMART jest bezpłatny?

Postautor: mikada » 22 cze 2015, o 20:50

Zastanawiam się nad otwarciem konta osobistego w Banku Smart. Nie jestem jednak pewien czy Bank SMART jest bezpłatny? jeżeli chodzi o prowadzenie konta.
mikada

Re: Czy Bank SMART jest bezpłatny?

Postautor: gold » 28 lip 2015, o 10:11

Bank Smart jest darmowy, jeżeli chodzi o bankomaty, koszty prowadzenia konta i kartę debetowa do rachunku, za którą również nie są pobierane opłaty.
gold

Postautor: lech » 21 paź 2016, o 11:41

Chciałem zapytać , jeżeli otworzyłem konto ile muszę czekać na przelew zwrotny z numerem nik do zalogowania , bo nigdzie indziej nie jest on podany ….
lech

Postautor: gold » 30 paź 2016, o 17:10

Jeśli dane we wniosku są identyczne z nadawcy przelewu, numer NIK zostanie wysłany jeszcze tego samego dnia w tytule przelewu zwrotnego. Powinien, więc dotrzeć w ciągu doby.
Jeżeli dane nie były prawidłowe albo identyczne z przelewu z Pańskiego rachunku bank może kontaktować się telefonicznie w celu ich poprawienia albo odrzucić wniosek. Drogą mailową Bank Smart przyśle wszystkie pozostałe informacje umożliwiające aktywacje rachunku.
gold

Wróć do NEST Bank