Czy Alior Sync ma najtańsze konto bankowe ?

Forum na temat banku T-Mobile Usługi Bankowe czyli dawnego Alior Sync.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Czy Alior Sync ma najtańsze konto bankowe ?

Postautor: tomek » 16 paź 2013, o 20:55

W reklamach Alior Sync reklamuje się że jego konto jest obecnie najtańsze. Co o tym sądzicie ? Uważam że przy braku opłat za prowadzenie konta, kartę i bankomaty może to być aktualnie najtańszy rachunek na rynku.
tomek

Re: Czy Alior Sync ma najtańsze konto bankowe ?

Postautor: gold » 17 paź 2013, o 18:53

Też tak uważam, dopóki nie ma dodatkowych warunków do spełnienia aby konto było darmowe, Sync może dzierżyć palmę pierwszeństwa.
gold

Postautor: qweqwe » 21 paź 2013, o 18:42

Ja mam kilka pytań:

1. Jak biorę umowę kurierem to muszę wszystko od razu podpisać i oddać, nie mogę na spokojnie tego przeczytać i ew. wysłać samemu?

2. Tam naprawdę nie ma żadnych haczyków czekających na tych co właśnie a szybko podpiszą?

3. Czy potrzeba kogoś znającego się na rzeczy żeby taką umowę przejrzeć? Ja sam zakładam konto 1. raz i nie wiem czy bym czegoś nie przeoczył...
qweqwe

Postautor: boss » 21 paź 2013, o 20:23

1. Wypełniając wniosek przez Internet w końcowym etapie dostępny jest wzór umowy, który można pobrać lub przeczytać przed wysłaniem / zatwierdzeniem wniosku.
2. Nie ma ukrytych haczyków. Zasady prowadzenia konta są jasno opisane wraz z tabelą opłat.
3. Wystarczy zapoznać się z tabelą opłat i prowizji pokazaną pod adresem w punkcie nr2. Jeżeli coś nie jest zrozumiałe, proszę pytać.
boss
Administrator

Wróć do T-Mobile Usługi Bankowe