Co myślicie o Wonga, warto?

Znajdź najtańszy kredyt gotówkowy dla siebie; weź pożyczkę konsumpcyjną na dowolny cel.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Co myślicie o Wonga, warto?

Postautor: pigeo » 17 kwie 2015, o 23:21

Jakie są wasze opinie o Wonga ? Rzeczywiście pierwsza pożyczka kosztuje 10 zł tylko? Nie ma jakichś ukrytych opłat.
pigeo

Re: Co myślicie o Wonga, warto?

Postautor: SylwiaH » 17 kwie 2015, o 23:31

Pierwsza pożyczka kosztuje rzeczywiście równie 10 zł. Sama nie korzystałam, ale dzwoniłam.
Ogólnie opłaca się wziąć tą pierwszą pożyczkę za "dychę" a później już wybrać inną firmę. Opisywałam niedawno na blogu kwestię pożyczek w Wonga http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/03/ ... etowe.html
Kolejne pożyczki w Wonga niestety już są bardzo drogie - wysokie oprocentowanie i opłaty.
SylwiaH

Postautor: pigeo » 17 kwie 2015, o 23:34

Z tego co piszesz, szczególnie ważne jest żeby spłacić w terminie, a co jak się opóźni spłatę? Domyślam się, że przestaje kosztować 10zł i doliczają opłaty.
pigeo

Postautor: SylwiaH » 17 kwie 2015, o 23:35

Tak doliczają i to całkiem spore, za wydłużenie terminu spłaty, za monity i przypomnienia, do tego procenty. Dużo i drogo. Dlatego trzeba ją koniecznie spłacić w terminie.
SylwiaH

Postautor: pigeo » 17 kwie 2015, o 23:37

a jakieś inne firmy polecicie mi może? Wonga jest taka chyba dość znana, więc może w miarę dba o klientów. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to firma pożyczkowa oferująca pożyczki pozabankowe, wiem że to kosztuje.
pigeo

Postautor: SylwiaH » 17 kwie 2015, o 23:43

Jest dużo takich firm. Np. w Ofin masz pierwszą pożyczkę gratis do 1500 zł, ale na krótszy okres do 30 dni. Podobnie jest w Ekspres Kasa i wielu innych. W Wonga jest bodajże 750 zł ale za to do 60 dni.

Ważne, żeby je spłacić w terminie. Jak w przyszłości będzie trzeba kolejną pożyczkę zaciągnąć to już lepiej skorzystać z innej firmy, z której jeszcze nie korzystałeś i znowu się załapać na pierwszą darmową.
Inaczej to nie ma sensu, bo są bardzo wysoko oprocentowane, a te promocyjne się opłacają, bo mniej zachodu niż w banku i nawet taniej bo za darmo. Inaczej wg. mnie to się mija z celem. Chyba że chcesz popaść w spiralę kredytową ;)
SylwiaH

Postautor: pigeo » 17 kwie 2015, o 23:44

No zdecydowanie nie chcę popadać w żadne spirale. Dzięki za podpowiedzi. Poprzeglądam sobie jeszcze oferty tych firm, które podałaś i może jakichś innych.
pigeo

Postautor: wasacz » 29 paź 2015, o 14:51

a długo trzeba czekać na decyzję w Wonga na przyznanie kredytu?? Bo tak się zastanawiam czy można w ten sam dzień dostać kasę na konto czy trzeba czekać kilka dnia na decyzję
wasacz

Postautor: ewajawor11 » 1 lis 2015, o 00:37

Na decyzje czekałem pare godzin a pożyczke brałem na yousave.pl , do tego można porównać produkty jak i sprawdzić opinie.
ewajawor11

Postautor: oewonga » 21 lis 2015, o 12:01

Witam! Wasacz, kwota pożyczki w wonga.com może trafić bezpośrednio na konto bankowe nawet w 15 minut, po zweryfikowaniu tożsamości i pozytywnej decyzji kredytowej.
W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.
Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com
oewonga

Następna

Wróć do Kredyty i pożyczki gotówkowe