Banku Smart - wpłatomaty?

Sprawdź opinie klientów o NEST Banku, który powstał z połączenia banków SMART I BIZ. Tworząc pierwszy bank rodzinny.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów.

Banku Smart - wpłatomaty?

Postautor: wiktor » 10 lip 2015, o 11:23

Nie widziałem nigdzie na stronie banku smart informacji, czy można wpłacać gotówkę w wpłatomatach. Czy smart ma własne wpłatomaty?
wiktor

Re: Banku Smart - wpłatomaty?

Postautor: gold » 28 lip 2015, o 01:01

Bank Smart nie ma jeszcze własnych wpłatomatów. Konsultanci z infolinii telefonicznej twierdzą że ich wprowadzenie jest kwestią czasu, ponieważ bank rozmawia na ten temat z operatorami urządzeń.
gold

Postautor: lech » 17 wrz 2016, o 21:16

Chciałbym założyć konto w smart , niestety posiadam już konto w innym banku , które jest zablokowane przez komornika. Czy SMART bierze pod uwagę tzw limit kwot wolny od egzekucji komorniczej? czy po założeniu konta i pierwszym wpływie, od razu zostanie mi potracona kwota czy mogę dokonywać wpłat (w tym przypadku mojego wynagrodzenia za pracę) na konto, oczywiście do momentu przekroczenia limitu wolnego od egzekucji.
lech

Postautor: Patka » 2 paź 2016, o 18:20

Można korzystać z infrastruktury BIZ Banku, ale nie wiem czy ten ma wpłatomaty. W każdym razie niedługo zostaną połączone te dwa banki w jeden.
Patka

Postautor: gold » 8 paź 2016, o 10:36

Tak, Bank Smart bierze pod uwagę limit kwoty wolnej od egzekucji komorniczej. Oczywiście o ile limit ten nie funkcjonuje już na koncie w innym banku. W tym przypadku wystarczy po założeniu konta poinformować komornika o zmianie rachunku bankowego, którego limit kwoty wolnej dotyczy.
gold

Wróć do NEST Bank