Bank Smart opinie klientów

Sprawdź opinie klientów o NEST Banku, który powstał z połączenia banków SMART I BIZ. Tworząc pierwszy bank rodzinny.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów.

Bank Smart opinie klientów

Postautor: gold » 4 gru 2014, o 15:11

Pierwszy bank mobilny na polskim rynku czyli Bank Smart. Opinie klientów o koncie osobistym i pozostałych produktach finansowych.
Bank umożliwia użytkownikom korzystanie z usług nie tylko na smartfonach, serwis transakcyjny wyświetla się prawidłowo także na tabletach i komputerach
Smart Konto jest obecnie jednym z najtańszych rachunków osobistych na rynku, z bezpłatnym prowadzeniem i darmową kartą.

Zakładanie Smart Konta:
1. Wypełniasz wniosek online.
2. Wybierasz sposób podpisania umowy - Elektronicznie (przelewem z innego Twojego konta) albo Kurierem.
3. Bank przysyła bezpłatnie kartę debetową do konta osobistego.
gold

Re: Bank Smart opinie klientów

Postautor: norbi » 14 mar 2015, o 23:06

Mam osobiste Smart Konto i mogę polecić ten bank. Wypłaty z bankomatów są darmowe tak jak prowadzenie konta i karta.
norbi

Postautor: elena » 18 mar 2015, o 14:58

Mam smart konto od 3 miesięcy i moja opinia jako klienta będzie pozytywna. Darmowe konto, przelewy i bankomaty. Na smartfonie też wszystko działa prawidłowo.
Zastrzeżenie mam tylko do zmiany nr PIN, która jest możliwa jak na razie tylko w bankomatach. Poza tym polecam :-)
elena

Postautor: kama » 22 mar 2015, o 22:22

Konto osobiste jest rzeczywiście darmowe i mogę polecić ale uwaga na koszt zmiany PINu. W bankomatach BZ WBK ta usługa kosztuje 5zł.
kama

Postautor: bren » 1 kwie 2015, o 18:24

Widzę że opinie klientów o Banku Smart są dość pozytywne. Mam do Was pytanie.
Czy kartą do smart konta można płacić za granicą i w internecie?
bren

Postautor: gold » 23 kwie 2015, o 00:38

bren pisze:Czy kartą do smart konta można płacić za granicą i w internecie?

Tak kartą debetową można płacić w polskich i zagranicznych sklepach internetowych. O ile oczywiście dany sklep oferuje taką możliwość swoim klientom.
gold

Postautor: kendlo » 3 maja 2015, o 14:16

Mam pytanie odnośnie zakładania konta osobistego przez kuriera. Czy trzeba płacić coś za przyjazd kuriera z dokumentami z Banku Smart do podpisu?
kendlo

Postautor: gold » 18 maja 2015, o 23:58

kendlo pisze:Mam pytanie odnośnie zakładania konta osobistego przez kuriera. Czy trzeba płacić coś za przyjazd kuriera z dokumentami z Banku Smart do podpisu?

Nie trzeba płacić kurier dostarcza umowy bezpłatnie.
gold

Postautor: MaiREK » 15 lip 2015, o 15:33

mam pytanie odnośnie kart do smart eu? macie doświadczenia bo sa zwykłe i vpay co reklamują? i że podobno działa bez problemów, jak lokalna. TO prawda?
MaiREK

Postautor: gold » 28 lip 2015, o 01:00

MaiREK pisze:mam pytanie odnośnie kart do smart eu? macie doświadczenia bo sa zwykłe i vpay co reklamują? i że podobno działa bez problemów, jak lokalna. TO prawda?

Tak nie ma problemów za kartą do Smart Konta EU, plastik działa z tą funkcją.
gold

Następna

Wróć do NEST Bank