Bank Smart opinie klientów

Sprawdź opinie klientów o NEST Banku, który powstał z połączenia banków SMART I BIZ. Tworząc pierwszy bank rodzinny.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów.

Re: Bank Smart opinie klientów

Postautor: arek » 28 lip 2015, o 10:42

Czy żeby założyć konto oszczędnościowe smart procent muszę posiadać konto osobiste smart konto w tym banku?
arek

Postautor: gold » 1 sie 2015, o 22:13

arek pisze:Czy żeby założyć konto oszczędnościowe smart procent muszę posiadać konto osobiste smart konto w tym banku?

Tak, aby założyć konto oszczędnościowe smart procent trzeba mieć konto osobiste w banku smart.
gold

Postautor: MaiREK » 3 sie 2015, o 13:48

potwierdzam, że musisz mieć konto zwykłe - smart a późneij dopoero oszczędnościowe - bo otwiera się ono po otworzeniu zwykłego konta.
MaiREK

Postautor: vomglop » 23 sie 2015, o 20:08

W jaki sposób realizowane są przelewy? Najwygodniej dla mnie to potwierdzenie sms na mój numer telefonu. Czy istnieje taka opcja na tym koncie?
vomglop

Postautor: gold » 24 sie 2015, o 23:39

vomglop pisze:W jaki sposób realizowane są przelewy? Najwygodniej dla mnie to potwierdzenie sms na mój numer telefonu. Czy istnieje taka opcja na tym koncie?

Tak, przelewy potwierdzane są darmowym hasłem SMS.
gold

Postautor: leszek » 16 lut 2016, o 19:54

Cześć, mam pytanie o Bank Smart i proszę o odpowiedź.
Wyjeżdżam na wakacje – korzystniej zabrać kartę czy gotówkę?
leszek

Postautor: gold » 27 lut 2016, o 00:35

leszek pisze:Cześć, mam pytanie o Bank Smart i proszę o odpowiedź.
Wyjeżdżam na wakacje – korzystniej zabrać kartę czy gotówkę?

Kupowanie w kantorze niepopularnych walut wakacyjnych destynacji nie jest korzystne dla Twojego portfela. Ceny walut takich jak chorwacka kuna czy turecka lira w stacjonarnych punktach wymiany walut są wysokie, ponieważ popyt na nie jest mniejszy niż na popularne waluty, takie jak euro czy dolar.

Zakup np. dolarów i wymiana na walutę docelową już w miejscu pobytu także nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ zachodzi wtedy podwójne przewalutowanie, czyli dwa razy płacimy marżę kantoru za usługę wymiany waluty. Możemy się także spotkać ze skomplikowanymi procedurami wymiany w kraju docelowym.
gold

Postautor: marcin000 » 24 kwie 2016, o 21:31

Bank Smart jest super dla młodych osób, studentów, ponieważ nie ma żadnych ukrytych opłat. Jeśli komuś nie przeszkadza brak oddziałów stacjonarnych, to jest to oferta godna uwagi.
marcin000

Poprzednia

Wróć do NEST Bank