Badoo portal oszustek i oszustów

Dyskusje o wszystkim i o niczym.

Badoo portal oszustek i oszustów

Postautor: norbi » 21 mar 2015, o 22:04

Miałem przez pewien czas konto na badoo.com, znajomi także. Mogę stwierdzić że to portal oszustek i oszustów. Ludzi z problemami emocjonalnymi, którzy nie potrafią kogoś poznać w realnym życiu.
Kobiety szukają niby wielkiej miłości, a tak naprawdę chcą darmowych wyjść do kina i wycieczek albo frajera, który będzie pracował jej potomstwo, gdyż inny gość zobaczył jaka jest naprawdę i kopnął ją w tyłek. Samotnych matek czekających na sponsora z bajki jest tam zatrzęsienie. Mężczyźni na badoo to także zwykle frustraci albo desperaci. Nie ma sensu szukać tam kogoś wartościowego.
norbi

Re: Badoo portal oszustek i oszustów

Postautor: elena » 21 mar 2015, o 22:37

Na tych portalach przesiadują ludzie którzy nikogo nie mogą znaleźć bądź dlatego ze nikt ich nie chciał ! a dlaczego są 2 powody albo źle wyglądają albo coś z charakterem maja !
elena

Postautor: rumak » 18 lis 2015, o 21:52

Ehhh, co za czasy. Lepiej poznać kogoś na imprezie u znajomych, a nie nie wiadomo kogo... Nie korzystałem z takich portali i cieszę się z tego.
rumak

Postautor: vomglop » 22 lis 2015, o 12:14

Większość kobiet z badoo to zwykłe cichodajki i k. poszukujące sponsora. Mężczyźni, którzy się tam rejestrują liczą na szybki sex.
Badoo ma bardzo negatywne opinie w sieci, ponieważ nie usuwają konta całkowicie, tylko spamują potem pocztę - piszą byli użytkownicy.
Odradzam tego typu portale randkowe dla desperatek i desperatów.
vomglop

Postautor: woman » 10 gru 2015, o 01:11

Jak dla mnie jedni drugich warci. Szkoda byłoby mi czasu na to miejsce. Nie lepiej poznawac ludzi w świecie realnym? Nie wiem... w kawiarni albo na spacerze?
woman

Wróć do Off-topic - dyskusje na każdy temat