Alior Sync ile trwa założenie konta ?

Forum na temat banku T-Mobile Usługi Bankowe czyli dawnego Alior Sync.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Alior Sync ile trwa założenie konta ?

Postautor: edzio » 14 wrz 2013, o 21:11

Mam pytanie, ile trwa założenie konta w Alior Sync i jego aktywacja ? Z tego co wiem zakładanie konta w syncu odbywa się przez Internet lecz nie wiem jak długo zakłada się rachunek ?
edzio
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 18:13

Re: Alior Sync ile trwa założenie konta ?

Postautor: boss » 15 wrz 2013, o 09:41

1. Wypełnienie elektronicznego wniosku trwa zwykle kilka do kilkunastu minut.
a) Przy wyborze opcji „potwierdzenia umowy przelewem” z innego Twojego konta (konto z Twoimi danymi osobowymi) w końcowym etapie składania wniosku logujesz się na podane konto w innym banku i wykonujesz przelew potwierdzający - kwota to 1 PLN.
Po zaksięgowaniu przelewu przez bank otrzymujesz przelew zwrotny ze strony Alior Sync z identyfikatorem służącym do logowania.

b) Przy wyborze opcji „Kurier” pojawia się z umowami w czasie od 2 do 4 dni roboczych.
Kurier powinien się kontaktować przed dostarczeniem umowy, dzwoniąc na podany we wniosku nr. tel.
Konto w tej opcji zostanie aktywowane po dostarczeniu przez kuriera umowy do Banku, co trwa maksymalnie do 4 dni roboczych od daty podpisania.

2. Bank przygotowuje kartę i przesyła ją bezpłatnie pocztą w zabezpieczonej kopercie. Na dostarczenie karty ma do 14 dni kalendarzowych ale zwykle karta pojawia się w przeciągu tygodnia, gdyż jest ona wysyłana do 2-3 dni roboczych od daty wysłania wniosku.
Dostarczona karta będzie miała status karty nieaktywnej. Aktywacji karty można dokonać poprzez Bankowość Internetową lub pod numerem Infolinii 19506.

UWAGA: Jeżeli czas oczekiwania na wizytę kuriera znacząco się wydłuża (powyżej 5 dni) należy ten fakt zgłosić za pośrednictwem Infolinii Alior Sync pod numerem 19506 lub w wirtualnym oddziale.
boss
Administrator
 
Posty: 170
Rejestracja: 13 mar 2013, o 15:39
Lokalizacja: forum-ebank.pl
Wróć do T-Mobile Usługi Bankowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron